Aparat fotograficzny Canon EOS R6 Mark II kit 24-105
Wideo 9Zdjęcia 34 |
Pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy dla zaawansowanych fotografów i filmowców. Model stał się debiutancką jaskółką aparatów z mocowaniem bagnetowym Canon RF, która została wypuszczona w wersji Mark II. Sercem aparatu jest 24,2-megapikselowy sensor obrazu wsparty matrycowym układem stabilizacji obrazu. Nawiasem mówiąc, skuteczność końcówki w aparacie ocenia się na podstawie możliwości kompensacji do 8 przystanków czasu otwarcia migawki lub ekspozycji.
Nie mniej uwagi poświęcono autofokusowi. Zestaw Canon EOS R6 Mark II posiada system automatycznego ustawiania ostrości Dual Pixel CMOS AF II z rozpoznawaniem i śledzeniem obiektów w kadrze za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji. W trybie zdjęć seryjnych aparat bezlusterkowy rejestruje do 12 kl./s z mechaniczną migawką i oszałamiające 40 kl./s z migawką elektroniczną. Filmowcy docenią wewnętrzne nagrywanie w formacie Canon Log 3 do 4:2:2 10-bit H.264 lub H.265.
Rozdzielczość nagrywania w tym przypadku to 4K (3840x2160 pikseli) przy 60 kl./s, a dane rejestrowane są z całej szerokości matrycy. Do obserwacji w trakcie proponuje się przyłożyć oko do okienka elektronicznego wizjera lub skorzystać z usług 3-calowego ekranu dotykowego. W konstrukcji modelu przewidziano 2 gniazda na karty SD, ponadto oba obsługują pracę z szybkimi dyskami klasy UHS-II. Standardowo do zestawu bezlusterkowego dołączony jest uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy 24-105 mm f/4L.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon EOS R6 Mark II kit 24-105
Wszystkie ceny 44 →CANON EOS R6 MARK II RF 24-105mm f/4L IS USM | 17 781 zł |
CANON Aparat CANON EOS R6 Mark II V5 + RF 24-105mm F4-7.1 IS STM Czarny | 12 499 zł |
Aparat CANON EOS R6 Mark II V5 Czarny + Obiektyw CANON RF 24-105 mm f/4L I | 15 998 zł |
Canon EOS R6 body mark II + ob. 24-105mm F4.0 L IS USM (w magazynie!) - Do | 15 999 zł |
Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105mm f/4-7.1 STM | 12 499 zł |
Modyfikacje Canon EOS R6 Mark II
Ceny na Canon EOS R6 Mark II |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R6 Mark II kit 24-105 | od 11 299 zł | 44 oferty | ||
Canon EOS R6 Mark II body | od 10 389 zł | 14 oferty |