Pralka Candy Smart CS4 1272 DE/1-S biały (31010490)
Zdjęcia 5 |
Candy Smart CS4 1272 DE/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart CS4 1272 DE/1-S biały
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy Pralka slim CS4 1272DE HWCDYRFL1010490 | 1 499 zł |
Pralka CANDY CS4 1272DE 1-S 7kg 1200 obr | 1 409 zł |
Candy Pralka slim CS4 1272DE 62671 | 1 499 zł |
Pralka CANDY CS4 1272DE 1-S 7kg 1200 obr 31010490 | 1 500 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →