Płyta grzewcza Candy Idea CH 64 CCB czarny (33801793)
Zdjęcia 9 |
Candy Idea CH 64 CCB czarny biały czarny |
|
Do zabudowy płyta elektryczna o nowoczesnym wyglądzie i wygodnym sterowaniu dotykowym. Jest pozycjonowany przez producenta jako niedrogie rozwiązanie budżetowe. Model wyposażony jest w wysokiej jakości szklano-ceramiczną powierzchnię, która zapewnia charakterystyczny szklany połysk i jest bardzo odporna na zarysowania. Ponadto z takiej powierzchni łatwo można usunąć wszelkie zanieczyszczenia, a sama ta operacja nie wymaga wiele czasu i użycia specjalistycznej drogiej chemii gospodarczej.
Płyta Candy CH 64 X jest wyposażona w cztery płyty grzewcze o mocy 1,2 kW, 1,8 kW i 2,2 kW w różnych rozmiarach (od 155 do 210 mm). Wykorzystują elementy grzewcze na podczerwień typu Hi-Light, które wyróżniają się dużą wytrzymałością i krótkim czasem nagrzewania. Taki palnik nabiera pełnej mocy w zaledwie 6-8 sekund, ale sam proces chłodzenia jest znacznie wolniejszy, ponieważ jest już zdeterminowany przewodnością cieplną i przenikaniem ciepła ceramiki szklanej. W każdym razie powierzchnia jest wyposażona we wskaźniki ciepła resztkowego, aby zapobiec poparzeniom. Obwód sterowania dotykowego zapewnia 9-stopniową kontrolę mocy. Istnieje również system automatycznego wyłączania, który ma na celu zwalczanie zapomnienia użytkowników oraz blokada przed dziećmi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Kup Candy Idea CH 64 CCB czarny
Wszystkie ceny 18 →Candy Idea CH64CCB 4U2 Płyta ceramiczna 4 ognia 60CM 10 poziomów mocy 65KW | 689 zł |
Płyta ceramiczna CANDY CH64CCB 4U2 | 689 zł |
Candy CH64CCB/4U2 59cm | 689 zł |
Płyta ceramiczna CANDY CH64CCB | 922 zł |
Stylowy i niedrogi
Niezależna płyta Candy reprezentuje kategorię bardzo niedrogich rozwiązań 4-palnikowych. Model przyjmuje standardowe wymiary do zabudowy (560x490 mm) i klasyczny design.
Ze względu na szklano-ceramiczną powierzchnię Candy CH 64 CCB prezentuje się spektakularnie w niemal każdym wnętrzu kuchennym. A brak występów w pobliżu obszaru roboczego upraszcza ruch naczyń i procedurę oczyszczania.
Szybkie nagrzewanie
Płyta jest wyposażona w cztery elementy grzejne Hi-Light. Porównują się korzystnie ze starymi tradycyjnymi żeliwnymi „naleśnikami” pod względem szybkości nagrzewania i reakcji na regulację mocy. Dodatkowo ogrzewanie odbywa się równomiernie przy prawie każdym naczyniu.
Z przodu znajdują się dwa małe palniki o mocy 1,2 kW. Nadają się do umieszczania chochli, turków i innych naczyń o małej średnicy. Z tyłu po prawej stronie znajduje się strefa grzewcza o średniej mocy (1,8 kW), a po lewej najmocniejsza (2,3 kW). Ten ostatni będzie najlepszym wyborem do dużych naczyń, w tym dużych garnków i patelni.
Wygodna kontrola i dodatkowe opcje
Candy CH 64 CCB jest wyposażony w centralnie umieszczony dotykowy panel sterowania. Umożliwi Ci łatwą regulację mocy dowolnej ze stref gotowania. Elementy sterujące można zablokować, aby chronić je przed dziećmi.
Dla większej wygody zaimplementowano obie podstawowe funkcje, takie jak wskazanie ciepła resztkowego i zabezpieczenie przed przegrzaniem, oraz przyjemne dodatki, w tym automatyczne gotowanie (szybkie nagrzewanie z późniejszym zmniejszeniem intensywności) oraz automatyczne wyłączanie w przypadku rozlania płynu.
Biorąc pod uwagę niski koszt, Candy CH 64 CCB to najlepszy wybór dla tych, którzy poszukują praktycznego, stylowego i niepozbawionego popularnych opcji urządzenia w niższym przedziale cenowym.
Modyfikacje Candy Idea CH 64 CCB
Ceny na Candy Idea CH 64 CCB |
---|---|---|---|---|
Candy Idea CH 64 CCW biały | od 1 186 zł | 8 oferty | ||
Candy Idea CH 64 CCB czarny | od 689 zł | 19 oferty |