Opona letnia Bridgestone Potenza Sport 285/35 R22 106Y
Wideo 21Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza Sport 285/35 R22 106Y 285/35 R22 106 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza Sport 285/35 R22 106Y
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza Sport ( 285/35 R22 106Y XL ) 23247 | 1 569 zł |
Bridgestone Potenza Sport (285/35 R22 106Y) 23247 | 1 552 zł |
Opona Bridgestone 285/35R22 PSPORT 106Y XL. - opony terenowe 27885 | 1 289 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 285/35 R22 106Y XL EVc ) | 1 482 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 285/35 R22 106Y XL EVc ) 27885 | 1 470 zł |
Bridgestone Potenza Sport (285/35 R22 106Y) 27885 | 1 445 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 285/35 R22 106Y XL ) | 1 581 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza Sport 285/35 R22 106Y
Ceny na Bridgestone Potenza Sport 285/35 R22 106Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza Sport 285/35 R22 106Y | od 1 289 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →