Frytkownica beztłuszczowa Ariete Airy Fryer Oven 4619/00
Zdjęcia 13 |
Ariete Airy Fryer Oven 4619/00 |
|
Piekarnik i frytkownica 2 w 1: Grill, smażenie, opiekanie, pieczenie, rozmrażanie, suszenie, grillowanie, pieczenie. Zdejmowane i zmywalne drzwi. Zawiera: 3 ruszty, blachę do pieczenia, szpikulec, talerz obrotowy, uchwyt do wysuwania, szpikulec.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Airy Fryer Oven 4619/00
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete 4619 frytkownica powietrzna i piekarnikowa w jednym 11 litrów wielo | 610 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4619 Air Fryer | 650 zł |
Piekarnik i frytkownica beztłuszczowa Ariete 4619/00 | 639 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4619 Air Fryer | 650 zł |
Frytkownica z piekarnikiem ARIETE 4619 Air Fryer Oven | 639 zł |
**WYSYŁKA 24H** Piekarnik i frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4619/00 produ | 659 zł |
Całkowita objętość to 11 litrów.
PodobnePorównaj w tabeli →