Frytkownica beztłuszczowa Ariete Airy Fryer Mini 4615/00 (00C461500AR0)
Zdjęcia 4 |
Ariete Airy Fryer Mini 4615/00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Airy Fryer Mini 4615/00
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete 4615 Frytkownica 1000 W 2 L Żółty | 299 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4615 Air Fryer | 229 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Ariete Air Fryer Mini 4615 | 239 zł |
Beztłuszczowa Ariete 4615 Mini żółty AGDM-FRY-ARE-002 | 249 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4615 Air Fryer | 229 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →