Okulary VR Apple Vision Pro 1Tb
Wideo 17Zdjęcia 53 |
Apple Vision Pro 1Tb |
|
Sterowanie głosem lub gestami. 12 kamer, 5 czujników i 6 mikrofonów. Przełączaj się z rzeczywistości wirtualnej na rozszerzoną za pomocą pokrętła. Oglądanie filmów w formacie 3D. Wideokonferencje i wirtualne pokoje z realistycznymi awatarami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Apple Vision Pro 1Tb
Ceny na Apple Vision Pro 1Tb |
---|---|---|---|---|
Apple Vision Pro 1Tb | od 27 067 zł | 1 oferta | ||
Apple Vision Pro 256Gb | od 21 388 zł | 1 oferta | ||
Apple Vision Pro 512Gb | od 22 874 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →