Odtwarzacz multimedialny Apple TV 4K New 32GB
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Apple TV 4K New 32GB 32 GB64 GB |
|
Zaktualizowany w 2021 roku Apple TV box to młodsza wersja odtwarzacza multimedialnego Apple, która różni się od modelu 4K New 64 Gb jedynie ilością pamięci wewnętrznej (32 kontra 64 GB). Główne zmiany na tle poprzedników dotyczą „wypełnienia” oraz panelu sterowania. Ten ostatni jest całkowicie przeprojektowany i zapewnia touchpad oraz oczywiście możliwość interakcji z urządzeniem za pomocą głosu.
„Mózgiem” urządzenia jest 6-rdzeniowy procesor Apple A12 Bionic o częstotliwości taktowania 2400 MHz. Pracuje w dobrze skoordynowanym tandemie z autorskim systemem operacyjnym tvOS. Mówi się, że dzięki nowemu „silnikowi” odtwarzacz multimedialny Apple TV 4K New 32 Gb czuje się pewnie podczas odtwarzania dowolnego wideo 4K, w tym formatu HDR (obsługiwane są zarówno HDR10, jak i Dolby Vision), a także bez problemu radzi sobie z grami. w usłudze Apple Arcade. Realistyczny dźwięk wolumetryczny powinien być zapewniony przez kodeki audio Dolby Atmos. Wśród innych funkcji warto podkreślić obecność modułu Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.0, gigabitowego portu LAN, a także elastyczne opcje synchronizacji z różnymi urządzeniami Apple, w tym wygodne odtwarzanie wideo bezpośrednio z iPhone'a (funkcja AirPlay).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple TV 4K New 32GB
Odtwarzacz multimedialny 4K APPLE TV 32GB 2. generacji 2021 (MXGY2MP/A) Cz | 600 zł |
Odtwarzacz multimedialny 4K APPLE TV 32GB 2. generacji 2021 (MXGY2MP/A) Cz | 600 zł |
Modyfikacje Apple TV 4K New 32GB
Ceny na Apple TV 4K New 32GB |
---|---|---|---|---|
Apple TV 4K New 32GB | od 600 zł | 3 oferty | ||
Apple TV 4K New 64GB | od 800 zł | 2 oferty |