Nettop Apple Mac mini 2023 Z16K000CU (Z16K000R3)
Wideo 35Zdjęcia 7 | od 4 248 do 4 794 zł Porównaj ceny 6 →Procesor:Apple M2 RAM:16 GB Wideo:Apple M2 10-Core Dysk:256 GB System operacyjny:MacOS |
Modyfikacje Apple Mac mini 2023 25
Dane techniczne
Apple Mac mini 2023 Z16K000CU |
|
Zaktualizowany procesor M2,
Procesor multimediów H.264, HEVC, ProRes i ProRes RAW z akceleracją sprzętową.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Apple Mac mini 2023 Z16K000CU
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple Mac mini: M2 8/10, 16GB, 256GB, 1GB ETH - MMFJ3ZE/A/R1 TCAPP0Z16K000 | 4 372 zł |
Domowe multimedia Apple Mac Mini - M2 | 16GB | 256GB KOM-DT-S-APL-037 | 4 249 zł |
Nettop Apple Mac mini M2 (MMFJ3ZEAR1) | 4 794 zł |
Komputer Apple Mini Apple M2 16 GB 256 GB SSD macOS | 4 458 zł |
Apple Mac mini: M2 8/10, 16GB, 256GB, 1GB ETH - MMFJ3ZE/A/R1 121590 | 4 372 zł |
Komputer Apple Mini Apple M2 16 GB 256 GB SSD macOS | 4 248 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy