Kuchenka Amica 57GES3.43HZpTaDNA Bm czarny
Zdjęcia 8 |
Amica 57GES3.43HZpTaDNA Bm czarny |
|
Klasyczna pełnowymiarowa kuchenka z płytą gazową z systemem samozapłonu oraz piekarnikiem elektrycznym z zaawansowanym wyposażeniem. Model jest pozycjonowany przez producenta w przystępnym segmencie cenowym i może służyć jako dobry wybór dla osób lubiących piec jedzenie w piekarniku. Tak więc kuchenka Amica 57GES3.43HZpTaDNA Bm jest wyposażona w piekarnik elektryczny o pojemności 65 litrów.
Wśród wyposażenia dodatkowego na uwagę zasługuje grill elektryczny, szpikulec, a także system konwekcyjny do wymuszonej cyrkulacji ciepłego powietrza w całej objętości komory. Temperatura ogrzewania jest regulowana przez użytkownika za pomocą termostatu elektronicznego do 250 °C. Zwracamy również uwagę na niezawodne drzwi z trójwarstwowym przeszkleniem, które pozostają chłodne nawet podczas długotrwałej ciągłej pracy piekarnika. Płyta posiada emaliowany blat, cztery palniki gazowe o różnej średnicy/mocy, a także żeliwne ruszty do stawiania naczyń nad ogniem. Wdrożony jako system samozapłonu i kontroli gazu, zapobiegający wyciekom gazu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Kup Amica 57GES3.43HZpTaDNA Bm czarny
Wszystkie ceny 13 →Kuchenka wolnostojÄca Amica 57GES343HZPTADNA BM 57GES3.43HZPTADNA(BM) | 2 249 zł |
Amica 57GES3.43HZpTaDNABm Kuchnia gazowo-elektryczna HWAMIKMATADNABM | 1 729 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 57GES3.43HZpTaDNA(Bm) 55678 | 1 699 zł |
Amica 57GES3.43HZpTaDNABm Kuchnia gazowo-elektryczna 38399 | 1 771 zł |
Amica 57GES3.43HZpTaDNABm Kuchnia gazowo-elektryczna 38399 | 1 729 zł |
- Szklana pokrywa płyty
- Szuflada wyciągana