Karm dla psów ACANA Wild Prairie 2.27 kg
ACANA Wild Prairie 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ACANA Wild Prairie 2.27 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acana Wild Prairie Dog Regionals - 2 kg BR54021 | 99 zł |
Acana Wild Prairie Highest Protein 2 kgDRY DOG FOOD ALL BREEDS & LIFE STAGES Every ACANA® recipe is thoughtfully crafted from start to finish with premium ingredien... więcejts. With the highest protein offering in ACANA pet foods, our ACANA Highest Protein Wild Prairie® Recipe is rich with 70%1 quality animal ingredients like free-run2 chicken and turkey, wild-caught and sustainably farmed fish, balanced with 30%3 fruits, vegetables, and botanicals, many delivered daily. Artificial colours, flavours or preservatives are never added in our kitchen. Our premium ingredients come from a curated group of farmers, ranchers and fishers weve known and trusted for decades, and we approach every batch with an unsurpassed commitment to safety and quality. The result is a protein-rich, nutritious, and delicious dog food to help them live a healthy, happy life. First THREE ingredients are fresh or raw chicken and turkey, making this recipe nutrient-dense, with our highest protein offering. Includes fresh or raw vegetables & fruit like collard greens, whole pumpkin, butternut squash, carrots, apples, and pears, all nutritious and high in fibre. No added grain ingredients4, soy, corn, wheat or tapioca. Coated with freeze-dried chicken and liver for a delicious taste your dog will crave. Crafted in the Canada with the worlds finest ingredients. Proshop.plZłóż skargę | 145 zł |
Acana Regionals Wild Prairie Dog - sucha karma dla psa 2kg ACA122Acana Regionals Wild Prairie Dog - sucha karma dla psa Kanadyjska marka ACANA produkuje swoje karmy, przy wykorzystaniu jedyn... więcejie z jakościowych i regionalnych produktów. Nie inaczej jest z linią produktów ACANA REGIONALS, do której należy sucha karma dla psa - Acana Regionals Wild Prairie Dog . Podobnie jak inne produkty kanadyjskiej marki, w karmach tej serii kluczem jest dostarczanie niezbędnych składników i substancji do organizmu psa, wedle proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Dieta wilka szarego inspiruje twórców karmy od wielu lat, tak samo jak długo trwa ich współpraca z lokalnymi dostawcami mięs, ryb, warzyw, owoców i ziół. Siłą tej współpracy jest jakość dostarczanych produktów. Kurczaki z chowu bezklatkowego, jajka ściółkowe czy ryby ze zrównoważonych połowów. A wszystko przygotowywane finalnie w popularnej w całym regionie kuchni NorthStar®, tak aby pies który karmionymi jest pokarmem marki ACANA otrzymał wszystko co najlepsze dla jego zdrowia i kondycji. Sucha karma dla psów Acana Regionals Wild Prairie Dog Karmy serii ACANA REGIONALS występują w 4 niezależny smakach i składach. Każda oparta jest o inne mięsa wiodące w składzie, dedykowane dla innego regionu Alberty w Kanadzie. W przypadku karmy Wild Prairie , głównym mięsnym składnikiem są mięsa kurczaka i indyka, uzupełniane rybami takimi jak śledź, pstrąg czy sandacz. Olbrzymie zaufanie jakim cieszy się karma oparte jest o skład, w którym wyeliminowano gluten, zboża i ziemniaki. Mięso które znajduję się w karmie zawarte jest w proporcji 1/2 mięsa świeżego i 1/2 mięsa dehydratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 95 zł |
ACANA Wild Prairie Dog 2 kgPełnoporcjowa, bezzbożowa sucha karma dla psów wszystkich ras, na każdym etapie życia. Pokarm charakteryzuje się wysoką jakoś... więcejcią użytych produktów, co zwiększa jej przyswajalność. Receptura została stworzona z myślą o przystosowaniu psów do pobierania i trawienia określonego pokarmu. Dla drapieżników najbardziej wartościowe jest białko pochodzenia zwierzęcego, najlepiej pochodzące z paru źródeł, jego wysoki poziom, a niski poziom węglowodanów. Gwarantuje to szybkie dostarczenie wszystkich składników odżywczych i mineralnych najlepiej trawionych przez psy. Skład karmy oparty jest na mięsie z kurczaka, indyka, podrobach oraz rybach - aromatycznych śledziach, pstrągach, sandaczach, a także całych jajach. Taka różnorodność zapewnia dostarczenie wszystkich substancji potrzebnych do prawidłowego wzrostu. Wysoka zawartość białka pochodzenia zwierzęcego wspomaga regenerację, a także budowę masy mięśniowej, kośćca i stawów. Nienasycone kwasy tłuszczowe zawarte w oleju z łososia są dobrze przyswajane i wspomagają pracę serca i mózgu. Dodatek do karmy owoców, warzyw i ziół poprawia jej smakowitość i aromatyczność. Jabłka, dynia, żurawina, borówka dostarczają naturalnych witamin i przeciwutleniac Fera.plZłóż skargę | 85 zł |
Acana Wild Prairie Dog 2kg | 105 zł |
pokaż 6 ofert
Seria ACANA RegionalsPorównaj w tabeli →
od 359 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 90 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 83 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
od 320 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
od 275 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 242 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 25 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 210 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
od 226 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 110 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 24 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 204 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 80 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 320 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
Modyfikacje ACANA Wild Prairie
Ceny na ACANA Wild Prairie |
---|---|---|---|---|
ACANA Wild Prairie 2.27 kg | od 80 zł | 11 oferty | ||
ACANA Wild Prairie 6.8 kg | od 204 zł | 3 oferty | ||
ACANA Wild Prairie 11.4 kg | od 275 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 83 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
od 90 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 110 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 79 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium