Karm dla psów ACANA Puppy Small Breed 0.34 kg
Zdjęcia 7 |
ACANA Puppy Small Breed 340 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ACANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ACANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria ACANA HeritagePorównaj w tabeli →
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 19 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (33%), flądra (3%), jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 71 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (33%), flądra (3%), jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 299 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 140 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (33%), flądra (3%), jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak (34%), flądra, jajko (3%), owies, warzywa, płatki zbożowe, witaminy, klasa: holistyczna
od 75 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, warzywa, rośliny strączkowe, wątróbka drobiowa, jajka, jagody, klasa: holistyczna
od 80 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 20 zł
sucha karma, 0.34 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 192 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, warzywa, rośliny strączkowe, wątróbka drobiowa, jajka, jagody, klasa: holistyczna
od 256 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 79 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 192 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 80 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: holistyczna
od 262 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, jajka, owies, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 150 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
Modyfikacje ACANA Puppy Small Breed
Ceny na ACANA Puppy Small Breed |
---|---|---|---|---|
ACANA Puppy Small Breed 0.34 kg | od 20 zł | 1 oferta | ||
ACANA Puppy Small Breed 2 kg | od 75 zł | 11 oferty | ||
ACANA Puppy Small Breed 6 kg | od 150 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 35 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, zboża, tłuszcze, ryby, zioła, jajka, klasa: super premium
od 26 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na serce, na kości, v sostave: łosoś, kaczka, drób, ryż, łuski babki, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, tłuszcze, białko, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium