Igrovoy podkładka A4Tech Bloody B-088S
Wideo 2Zdjęcia 2 |
A4Tech Bloody B-088S |
|
Jedna z największych podkładek gamingowych z tkaniny XXL z gumową podstawą. Jej imponujące wymiary 800x300 mm znacznie przewyższają zwykłe powierzchnie przeznaczone do codziennego użytku i zadań roboczych. Posiada prostokątny kształt, który pozwala umieścić na niej nie tylko myszkę, ale także pełnoprawną klawiaturę gamingową z klawiaturą numeryczną. Jest pozycjonowana jako produkt ze średniej półki cenowej, zaprojektowany w celu zorganizowania wygodnego procesu grania w dowolnych nowoczesnych projektach gier różnych gatunków.
Znaczne wymiary umożliwiają wykonywanie ruchów amplitudowych za pomocą manipulatora bez utraty kontroli lub zakłócenia działania kursora. Dzięki tej funkcji podkładka gamingowa A4 Tech Bloody B-088S najlepiej nadaje się dla graczy, którzy preferują ustawienia niskiej lub średniej czułości myszy. Akcesorium oparte jest na porowatej elastycznej gumie o grubości 2 mm. W ogóle nie ślizga się na laminowanych, lakierowanych i szklanych powierzchniach, co jest ważne przy aktywnym graniu.
Powierzchnia robocza podkładki pokryta jest wygodną, niestrzępiącą się tkaniną, która przyczynia się do najdokładniejszego pozycjonowania wszelkich czujników optycznych i laserowych. Kolejną ważną cechą tej tkaniny jest optymalny poziom poślizgu nóżek teflonowych, w które z reguły wyposażone są manipulatory gamingowe. Krawędzie podkładki są starannie zszyte, aby zapobiec rozwarstwianiu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A4Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A4Tech.
Kup A4Tech Bloody B-088S
Wszystkie ceny 8 →B-088S-X-THIN mysz gamingowa B-088S | 91 zł |
A4tech Bloody B-088S | 45 zł |
Podkładka A4Tech Bloody B-088S (A4TPAD46846) | 51 zł |
Podkładka pod mysz A4TECH BLOODY B-088S (800x300x2) | 45 zł |
A4tech Bloody B-088S | 45 zł |