Obudowa A-Data XPG BATTLECRUISER czarny (75260031)
Wideo 14Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
A-Data XPG BATTLECRUISER czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:5 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup A-Data XPG BATTLECRUISER czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa ADATA XPG BattlecruiserZaprojektowaną z myślą o wytrawnych graczach obudowę XPG BATTLECRUISER cechuje wysoka klasa, stabilność, funkcjonalność oraz łatwa modernizacja. Wytrzymała metalowa konstrukcja oraz szkło hartowane na czterech bokach nadają obudowie XPG BATTLECRUISER typu Super Mid Tower wspaniały wygląd. Magnetyczny panel przedni i filtr przeciwpyłowy znacznie uła... więcejtwiają instalację. Montaż panelu bocznego i górnego jest równie prosty i nie wymaga użycia narzędzi. Electro.plZłóż skargę | 458 zł |
Obudowa ADATA XPG BattlecruiserZaprojektowaną z myślą o wytrawnych graczach obudowę XPG BATTLECRUISER cechuje wysoka klasa, stabilność, funkcjonalność oraz łatwa modernizacja. Wytrzymała metalowa konstrukcja oraz szkło hartowane na czterech bokach nadają obudowie XPG BATTLECRUISER typu Super Mid Tower wspaniały wygląd. Magnetyczny panel przedni i filtr przeciwpyłowy znacznie uła... więcejtwiają instalację. Montaż panelu bocznego i górnego jest równie prosty i nie wymaga użycia narzędzi.... Avans.plZłóż skargę | 458 zł |
Obudowa ADATA XPG Battlecruiser BATTLECRUSIER-BKCWWZaprojektowaną z myślą o wytrawnych graczach obudowę XPG BATTLECRUISER cechuje wysoka klasa, stabilność, funkcjonalność oraz łatwa modernizacja. Wytrzymała metalowa konstrukcja oraz szkło hartowane na czterech bokach nadają obudowie XPG BATTLECRUISER typu Super Mid Tower wspaniały wygląd. Magnetyczny panel przedni i filtr przeciwpyłowy znacznie uła... więcejtwiają instalację. Montaż panelu bocznego i górnego jest równie prosty i nie wymaga użycia narzędzi.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 458 zł |
XPG BattleCrusier Black - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego produktu. Nie z | 489 zł |
Seria A-Data XPG
od 399 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 199 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 73 zł
wentylator, na obudowę, wentylator: 1 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2000 obr./min, cichy (, z podświetleniem, świecenie w UV
od 239 zł
650 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 3 szt., ATX, gwarancja 3 lata
od 210 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., ≥ 4 wentylatory
od 669 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2000 obr./min, cichy (, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 443 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 318 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 74 zł
wentylator, na obudowę, wentylator: 1 szt., 140 mm, grubość 25 mm, 1800 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV
od 540 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 459 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 479 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2000 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 280 zł
550 W, 24+8 (4+4) pin, 2 x 6+2 pin, SATA 5 szt., Molex 2 szt., ATX, gwarancja 3 lata
od 364 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 527 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2000 obr./min, cichy (, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 799 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 92 %, półpasywny SO, wydobywanie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
od 205 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., ≥ 4 wentylatory
od 369 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 3 szt., ATX, gwarancja 3 lata
od 458 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 849 zł
1300 W, 24+8+8(4+4) pin, 10 x 6+2 pin, SATA 16 szt., Molex 8 szt., ATX, modularny, Sprawność 92 %, półpasywny SO, wydobywanie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
Wideo recenzje
XPG BATTLECRUISER / Jest dobrze, ale mogło być lepiej / TEST
10 lipca 202021 456 przegląd
XPG Battlecruiser Case Unboxing | PAKISTAN
29 sierpnia 2021685 przegląd
Intel i9-10900X PC Build in the ADATA XPG Battlecruiser!! PC Building Simulator | EP209
24 września 2020553 przegląd
XPG BATTLECRUISER | REVIEW | IMPRESSIONS | HIGH END GAMING CASE
15 marca 20211 724 przegląd
XPG Battlecruiser II Review: Thermal & Noise Damping/Output Evaluation
22 października 2023695 przegląd
Dream PC Setup 2022 XPG Xtreme Battlecruiser Edition
28 maja 202234 611 przegląd
XPG Battlecruiser II | Super Mid Tower | Intel i7 13700k / ASUS TUF4070ti PC Build
6 października 20234 467 przegląd
XPG BattleCruiser Review | تجميعة العاب رهيبة بـ 35555 جنية
3 czerwca 20204 157 przegląd
i9-9920X PC Build in the ADATA XPG Battlecruiser Case!! PC Building Simulator | EP206
5 września 2020612 przegląd
PC Build Timelapse - XPG BATTLECRUISER
20 czerwca 202045 474 przegląd
SURPRISINGLY GOOD Case From ADATA - XPG Battlecruiser Build
4 listopada 201950 575 przegląd
First Build in the ADATA XPG Battlecruiser Case!! PC Building Simulator | EP198
30 lipca 20201 675 przegląd
A Glasshouse by XPG - XPG Battlecruiser | Review
18 marca 20226 458 przegląd
XPG BATTLECRUISER brilliant mid-tower PC case - review
23 stycznia 202024 920 przegląd
Modyfikacje A-Data XPG BATTLECRUISER
Ceny na A-Data XPG BATTLECRUISER |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG BATTLECRUISER biały | od 458 zł | 5 oferty | ||
A-Data XPG BATTLECRUISER czarny | od 458 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 459 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 399 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 429 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 460 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 389 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 394 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 458 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 369 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 396 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 404 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 299 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 464 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., podświetlane wentylatory