Obudowa A-Data XPG BATTLECRUISER biały (75260030)
Wideo 14Zdjęcia 5 |
Kup A-Data XPG BATTLECRUISER biały
Obudowa ADATA XPG Battlecruiser | 467 zł |
Obudowa ADATA XPG Battlecruiser BATTLECRUSIER-WHCWW | 467 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Obudowa BATTLECRUISER Mid Tower biała - PACZKOMAT, POC | 518 zł |
XPG Battlecruiser, white | 467 zł |
Szklany Dom
ADATA XPG Battlecruiser to obudowa komputerowa w formacie Super Midi-Tower, czyli bardzo pojemna jak na swoje umiarkowane wymiary. Łączy stalową ramę i cztery panele ze szkła hartowanego, które można łatwo wyjąć bez użycia śrubokręta lub innych narzędzi. Przedni szklany panel i siatkowy filtr przeciwpyłowy są zazwyczaj montowane na magnesach.
Kwartet gramofonowy
Wyposażony w cztery wentylatory XPG Vento 120 ARGB (trzy z przodu i jeden z tyłu), które łączą się z koncentratorem sterowania XPG Prime ARGB. Góra i przód mogą być wyposażone w bloki wodne 240, 280 lub 360 mm, takie jak seria XPG Levante. Możesz zsynchronizować podświetlenie zarówno ze złączem ARGB na płycie głównej, jak iz wyjściem audio, aby migotać w rytm muzyki.
Przyciski sterujące
Na panelu interfejsu obudowy znalazło się miejsce na trzy porty USB, z których jeden to nowomodny Type-C, sparowane złącze MiniJack dla zestawu słuchawkowego stereo oraz osobne przyciski Power, Reset i ARGB. Chłodnica procesora typu tower pasuje do wysokości 17,5 cm (jest szerokie okno umożliwiające instalację wieży bez konieczności wyjmowania płyty głównej) oraz karty graficzne o długości do 40 cm.
Kolekcja płyt
Pakiet dwóch kart graficznych NVLink można zainstalować zarówno poziomo, jak i pionowo. Jest osiem miejsc na dyski: pięć na 2,5-calowy dysk SSD lub HDD, dwa na 3,5-calowy dysk twardy i jeszcze jedno hybrydowe 2,5/3,5". oraz w środku.
Modyfikacje A-Data XPG BATTLECRUISER
Ceny na A-Data XPG BATTLECRUISER |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG BATTLECRUISER biały | od 467 zł | 5 oferty | ||
A-Data XPG BATTLECRUISER czarny | od 458 zł | 3 oferty |